Дітям-переселенцям допомагатимуть психологічно відновитись на кулінарних майстер-класах

Для дітей, які через війни вимушені були покинути домівки та евакуюватися в інші регіони України, влаштовуватимуть безкоштовні майстер-класи з кулінарії. Мета проєкту «Спільно. Твоя підтримка поруч» – психологічне відновлення.

Як повідомили в пресслужбі Міністерства освіти та науки України, проєкт реалізують за підтримки дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та ініціативи з покращення культури харчування Cult Food шеф-кухаря Євгена Клопотенка.

У майстер-класах зможуть взяти участь близько п’яти тисяч вимушено переміщених дітей. Окрім відвідування самих майстер-класів з приготування різноманітних страв від професійних кухарів, діти та їхні батьки зможуть поспілкуватися з психологами та нутриціологами, опанувати прийоми психологічної стабілізації, дізнатись про формування здорових харчових звичок у приготуванні та споживанні їжі.

Майстер-класи організовуватимуть у Закарпатській, Львівській, Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській і Чернівецькій областях. Їх планують проводити двічі-тричі на тиждень до кінця листопада. Для того, аби взяти участь у майстер-класі, потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Нагадаємо, в Україні з’явився навчальний онлайн-курс для надання психологічної підтримки собі та близьким під час війни.