Про нас

ІСТОРІЯ

Якщо шукати в Україні видання, що тривалий час професійно та якісно займаються соціальною просвітою населення, то, без сумніву, газета «Пенсійний кур’єр» та журнал «Вісник Пенсійного фонду України» — потраплять до лідерів цієї почесної номінації.

Ми почали працювати ще на початку 2000-х років, у час, коли розбудова соціальних механізмів держави стала набирати стрімких обертів, і як наслідок, суспільство потребувало фахових, професійних роз’яснень та коментарів, аналітичних розвідок та досліджень з нагальних економічних, пенсійних, трудових, демографічних питань. Наші видання для агатьох людей якраз і стали (та залишаються вже майже два десятиліття!) тими надійними інформаційними джерелами, що допомогли розібратися, зрозуміти та осягнути суть основних соціальних явищ, процесів та реформ та підказали вихід із непростих життєвих ситуацій і склали в єдиний юридичний узор непрості пенсійні мозаїки. З такими складними завданнями вдалося впоратися, бо редакційний колектив видань завжди об’єднував в єдину команду професіоналів, які щиро переймалися проблемами читачів; не боялися «спарингувати» з владними структурами; ставили собі за завдання професійно навчатися та самовдосконалюватися.

Про нашу затребуваність у читачів говорять такі красномовні цифри. З 2003 року вийшло майже 900 номерів газети «Пенсійний кур’єр», загальний тираж видання за цей час становив понад 3,5 млн примірників, при цьому читацька аудиторія газети сягає майже 10 млн осіб. Маємо й ще одне вагоме і дуже приємне досягнення: уподовж останніх років «Пенсійний кур’єр» стабільно входить до «Топ-20» найбільш тиражних видань України.

У професійних колах не меншою популярністю користується й журнал «Вісник Пенсійного фонду України», який було започатковано у 2002 році. У щомісячнику професійно висвітлюються концептуальні напрями розвитку соціальної сфери, пенсійної системи, розміщуються наукові розвідки та дослідження, фахові коментарі та інтерв’ю.

Загалом авторами та гостями наших видань були президенти та міністри, відомі державні діячі, фахові аналітики, найавторитетніші науковці, люди, які робили і роблять історію України.

У 2017 році почалася нова історія наших видань. З початком процесу роздержавлення засобів масової інформації колектив видавництва, який більше п’ятнадцяти років видавав газету «Пенсійний кур’єр» та журнал «Вісник Пенсійного фонду України», виступив з ініціативою про створення Товариства, як самостійної юридичної організації, що здійснюватиме видання газети та журналу. В результаті було створено ТОВ «Українська соціальна медіа-група». 

Сьогодні наше Товариство значно розширює межі свого інформаційного контенту. Крім випуску газети та журналу, наші фахівці здійснюють видання інформаційних збірників, бюлетенів, брошур. Активно долучаються до інформаційного інтернет-середовища.

Веб-ресурс нашого Товариства створений як інструмент інформування та роз’яснення своїх соціальних прав пенсіонерами та іншими громадянами.

Над проектом працює команда, яка останні 15 років професійно займається тематикою пенсійного та соціального забезпечення громадян України. Ми допоможемо вам успішно відстоювати свої права перед чиновниками, відповімо на складні питання, надамо багато корисної інформації.

Наш сайт – є унікальним ресурсом в українському Інтернет-сегменті як за кількістю сервісів, глибиною їх опрацювання, так і фаховим рівнем інформації.

  

МІСІЯ

Наша місія – бути компасом у мінливому світі соціального життя, чесно та об’єктивно висвітлювати все, що відбувається в українському соціальному інформаційному просторі.

Наше кредо – бути корисними.

Наша філософія – допомагати зорієнтуватися на медіа-території усім, хто має соціальні проблеми та хоче знайти відповідь на різноманітні соціальні питання.

Наші цінності – справедливість, неупередженість, демократичність, професійність.

Наша ціль (мета) – не залишити вас наодинці зі своїми соціальними проблемами та негараздами.