Доставка та оплата

Здійснити оплату на сайті https://social.com.ua/ можна платіжними картками міжнародних систем Visa , MasterCard або системою дистанційного банківського обслуговування «Приват24» в режимі on-line за допомогою системи LiqPay.

Розрахунок карткою це миттєвий формат оплати. Кошти в лічені хвилини будуть перераховані за сплату замовлення передплати газет та журналів. Активація триватиме декілька хвилин.

До розрахунку приймаються міжнародні пластикові картки Visa, MasterCard, емітовані українськими чи міжнародними банками.

У момент здійснення платежу з клієнта (передплатника) утримується комісійний збір платіжних систем, сума можливої конвертації, якщо замовлення здійснюється за межами країни.

У разі неможливості надання послуги, кошти будуть перераховані на банківський рахунок, з якого оплачено замовлення, за винятком комісійного збору платіжних систем та комісії за обмін валют, які не повертаються.

Надання послуг здійснюється шляхом надання on-line-доступу до електронної версії газети «Пенсійний кур’єр» за період (або за окремий номер), зазначений в замовленні.