За останній місяць кількість безробітних зросла, а зарплати знизились

У липні зросла кількість українців, які втратили роботу, – якщо у червні таких було 35%, то у липні показник зріс до 39%. Про це свідчить опитування соціологічної групи «Рейтинг».

Найбільше серед тих, хто втратив роботу, – мешканців сходу, жінок, тих, хто працює в приватному секторі або має власну справу, а також внутрішньо переміщених осіб.

Окрім цього, у половини тих, хто працює, зарплата скоротилась на 10% і більше. У 43% опитаних зарплата не змінилась, в 9% – зросла. Найбільше відчули втрату доходів українці, які працюють віддалено або частково (це 19% усіх працюючих) та підприємці. Збереження попередньої заплати в переважній більшості спостерігається в держслужбовців.

Нагадаємо, процедуру надання допомоги з безробіття спрощено.

1 Comment

  • Спасибо,хоть кто-то публикует РЕАЛЬНЫЕ,а не кабинетно-отчетные данные о зар.платах.Это при том,что цены,не на все,но выросли,а на отдельные категории товаров очень дофига выросли!
    А еще я скажу почему это происходит.Государство,в лице контролирующих органов,сильно не старается выполнять функцию для которого оно,по идее,существует.И по факту отсутствуют функционирующие профсоюзы,которые боролись бы за права и оплату трудящихся(у тех,что есть,образно говоря,накрепко связаны руки и заткнут кляпом рот).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі новини