Безкоштовні підгузки для переселенців, пошук безвісти зниклих, і чому в грудні підвищення пенсії отримали не всі, – головні новини минулого тижня

ТОП-3 теми за кількістю поширень:

Переселенці з інвалідністю в Києві можуть отримати безкоштовні підгузки для дорослих. Підгузки для дорослих безкоштовно надає внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю благодійний фонд «Карітас.Київ». Для отримання допомоги потрібно відповідати певним категоріям вразливості. Від однієї сім’ї приймається лише одна заявка.

Понад 50 тисяч звернень щодо зниклих безвісти рідних надійшло на гарячу лінію уповноваженого з цього питання. Як зазначають в Офісі уповноваженого зі зниклих безвісти, звернення надходять з різних куточків України — розшукують як військових, так і цивільних. Звернутися для розшуку зниклих близьких можна за номерами: 0 800 339 247, (099) 792 01 26, (095) 896 04 21 (для текстових повідомлень у WhatsApp/Viber/Telegram). Окрім цього, можна звернутися в один з 21 регіонального офісу уповноваженого зі зниклих безвісти.

Чому в грудні підвищення пенсії отримали не всі. У грудні відбувся черговий перерахунок пенсій. Попри те, що він торкнувся різних категорій громадян, дуже багато людей залишилися незадоволеними. Багато людей у грудні взагалі не отримали жодної надбавки. Чому підвищення торкнулося не всіх – читайте у матеріалі.

Інші новини, які цікавили українців:

Понад 190 млн грн отримали українські полонені. Одноразову грошову допомогу в розмірі 100 тис. грн отримали 1448 звільнених з полону українців, тобто загалом 144,8 млн грн. Окрім цього, 462 родини дотепер ув’язнених отримали аналогічні суми на юридичну підтримку. Загалом йдеться про 46,2 млн грн.

У відділеннях Укрпошти можна отримати відправлення без документів. Для отримання відправлення достатньо показати смс-повідомлення про його надходження. Таким нововведенням можуть скористатися лише фізичні особи і лише за певних умов.

Для стабільної роботи енергосистеми розгорнуть мережу мініелектростанцій. Це дозволить убезпечити основні станції, сформувати критичний резерв і незалежність генерування енергії. Окрім цього, мініелектростанції допомагатимуть постачати воду й тепло в населені пункти, а також забезпечуватимуть енергетичну безпеку атомної генерації.

Майже 800 тисяч внутрішніх переселенців не планують переїжджати. Як зазначає Міжнародна організація з міграції, 7 % (близько 413 тис. осіб) із загальної кількості ВПО розглядають можливість нового переїзду, у той час як понад 785 тис. людей планують залишитись у громадах, які їх прийняли і облаштуватися на новому місці.