Ще у трьох населених пунктах Київщини незабаром з’являться модульні містечка

Нові модульні містечка з’являться незабаром у селищах Макарів та Гостомель, а також в селі Кухарі Вишгородського району. Про це повідомили в пресслужбі Київської ОВА.

Для заселення в одне з таких містечок місцевим мешканцям, які втратили житло та потребують тимчасового розміщення, потрібно звернутися до виконавчого комітету селищної чи сільської ради (жителям Гостомельської територіальної громади – до Гостомельської селищної військової адміністрації).

Порядок заселення визначає орган місцевого самоврядування відповідного населеного пункту. Наприклад, у місті Буча, де раніше встановили таке містечко, першочергове право на тимчасове проживання надавали:

– багатодітним сім’ям;
– сім’ям з неповнолітніми дітьми;
– людям з інвалідністю I та II групи;
– учасникам бойових дій;
– людям з інвалідністю внаслідок війни, особам, визначеим частиною першою статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Як повідомляють в ОВА, окрім зазначених населених пунктів для встановлення нових модульних містечок розглядаються також селища Димер та Велика Димерка, а також село Дмитрівка Бучанського району.

Нагадаємо, раніше модульне містечко відкрили також у Бородянці.

Фото Олексія Кулеби