У Бучі відкрили модульне містечко (ФОТО)

Чергове модульне містечко відкрили у місті-герої Буча на Київщині. Як повідомили в пресслужбі Мінрегіону, відкриття відбулось сьогодні, 24 червня.

Містечко розраховане на 352 людини – в ньому проживатимуть ті, хто втратив своє житло внаслідок обстрілів російськими військами.

Окрім місцевих мешканців право на проживання в модульному містечку отримали вчителі, які до окупації проживали в навколишніх населених пунктах та працювали в місцевій школі.

Містечко складається з 88 житлових кімнат, їдальні, дитячих кімнат, жіночих та чоловічих вбиралень та душових кімнат. Як і в багатьох інших населених пунктах України, модульні будинки надала влада Польщі.

Загалом внаслідок бойових дій у Бучі зруйновано чи значно пошкоджено 1735 будинки –  236 багатоквартирних та 1499 приватних. У модульних містечках на трьох локаціях у місті планується розмістити 704 людини – перебуватимуть вони там, поки їх не забезпечать довготривалим житлом чи не відновлять пошкоджені.

Написати заяву для надання тимчасового житла можуть усі мешканці Бучі, чиї будинки були зруйновані. Зробити це можна у ЦНАПі Бучанської міської ради (вул. Енергетиків, 12).

Нагадаємо, раніше модульне містечко відкрили у Бородянці, а мешканці Ірпеня проживатимуть у «Залізному містечку».

Фото: Мінрегіон