Українські паспорти можна оформити в Польщі

У Варшаві стартувала нова послуга для українців – відтепер у місті можна оформити ID-картку, паспорт громадянина України для виїзду за кордон чи обидва документи одночасно. Як повідомили в Державній міграційній службі, ДП «Документ» вже розпочало надання таких послуг.

Де надаватимуть такі послуги?

Наразі завершуються роботи з підготовки центру ДП «Документ» у Варшаві, який планують відкрити вже в серпні. Поки громадяни України можуть подати заяви-анкети на оформлення паспортних документів за допомогою чотирьох спеціально облаштованих мікроавтобусів, розташованих на місці майбутньої локації центру за адресою: Warszawa, al. Jerozolimskie 179, ТЦ Blue City.

Коли можна оформити документи?

З понеділка по суботу з 10.00 до 19.00. Обслуговування здійснюється за попереднім записом в електронну чергу.

Як довго чекати на виготовлення документів?

Враховуючи особливості міжнародної логістики під час воєнного стану, терміни оформлення та видачі паспортних документів становитимуть до 45 робочих днів у звичайному режимі та до 20 робочих днів – у терміновому.

Де здійснюватиметься оплата за документи?

Оплата послуг на мобільних комплексах буде здійснюватися на місці – за допомогою онлайн-сервісу. Для цього отримувачам послуг необхідно мати при собі смартфон та реквізити банківської картки (оплата готівкою наразі є недоступною).

Нагадаємо, що оформлення українських паспортів за кордоном стало можливим завдяки постанові Кабміну №6768 від 10 червня 2022 року.

Фото: dmsu.gov.ua