У червні українським військовим виплатили 30 млрд грн «бойових»

Цього місяця українські захисники отримали 30 млрд грн додаткової грошової винагороди за участь в боях. Про це повідомив речник Міноборони, полковник Олександр Мотузяник під час брифінгу.

«Щодо грошового забезпечення наших захисників. Тут ситуація також є стабільною. У червні за травень місяць Міністерство оборони профінансувало виплату грошового забезпечення військовослужбовців у сумі понад 60 млрд грн, у тому числі майже 30 млрд грн на виплату так званих «бойових», – зазначив Мотузяник.

За його словами, у цілому за чотири місяці на грошове забезпечення було спрямовано 171 млрд грн. Органи державного казначейства України завершили «проводки» виплат від військових частин безпосередньо військовослужбовцям.

Виплата щомісячного грошового забезпечення за червень здійснюватиметься у першій декаді липня, а додаткові виплати, у тому числі «бойові», – у другій декаді липня.

Нагадаємо, що військовослужбовці мають право на щомісячне грошове забезпечення, а також на додаткову грошову винагороду – як їх розраховують, розповів міністр оборони Олексій Резніков.

Фото: Unsplash