Для матерів з дітьми та людей похилого віку побудували ще одне модульне містечко (ФОТО)

Ще одне модульне містечко для внутрішньо переміщених осіб з’явилося на Львівщині. Житлом у селі Бортянин Судовишнянської територіальної громади (Яворівський район) забезпечать 40 людей. Про це повідомили у Львівській обласній військовій адміністрації.

Мешканцями містечка стануть матері з дітьми та люди похилого віку з Донеччини та Луганщини, які після евакуації з небезпечних регіонів змушені були проживати в школах, дитсадках та комунальних закладах.

Загалом «новозбудоване» містечко складається з десяти поєднаних між собою контейнерів: п’яти житлових та п’яти господарських приміщень. У будинках є всі умови для проживання: кухні, санвузли та душові кабінки. Територія теж облаштована, зокрема є дитячий майданчик.

Формат будинків відрізняється від раніше встановлених модульних містечок. Його спроєктували таким чином, що кухня, санвузли та душові були розміщені безпосередньо у будівлі, де розташовані спальні кімнати, а не окремо на території. Це забезпечить додатковий комфорт та безпеку дітей.

Профінансував проєкт «будівництва» міжнародний благодійний фонд Safe Pass Group за підтримки благодійних фондів трьох країн: США, Австралії та Нової Зеландії.

Наступне модульне містечко планують відкрити в Стрийській громаді.

Нагадаємо, раніше модульні містечка встановили у Львові, Бородянці та Бучі. А мешканців Ірпеня тимчасово розмістили в «Залізному містечку».

Фото ЛОВА