Відсьогодні мешканці Ірпеня можуть заселятися в «Залізне містечко»

Відсьогодні облаштоване Укрзалізницею «Залізне містечко» в Ірпені готове прийняти перших мешканців. Про це повідомили в Ірпінській міській раді.

Місто значно постраждало після нападу російських військ – багато будинків зруйновані, а люди залишились без житла. Тож тимчасове помешкання у вигляді пристосованих для проживання залізничних вагонів, наданих Укрзалізницею, забезпечить ірпінчан дахом над головою.

Вагони облаштовані новими купе з кондиціонерами та санвузлами. Є також окремий вагон з душовими кабінками та вагон-ресторан. Неподалік є дитяча кімната та пральня. По всій території працює бездротовий інтернет. Їжу мешканцям доставлятимуть з ресторану безкоштовно.

Розташоване містечко на вулиці Центральній поряд з парком, де є альтанки з мангалами, дитячий майданчик, літній кінотеатр та тенісний стіл. Територія містечка цілодобово охоронятиметься, а в’їзд для мешканців буде лише за спеціальними картами.

Усього «Залізне містечко» може вмістити 100 людей (25 сімей). Подати заявку на проживання в ньому можна за номером телефону: 097 925 09 51.

Нагадаємо, нещодавно модульне містечко відкрили в Бородянці.