Постраждалим від війни надають стипендії на навчання IT-спеціальності

Українці, які постраждали від російської агресії, можуть безкоштовно опанувати популярну IT-спеціальність. Благодійний фонд Nova Ukraine надає 200 стипендій для навчання професії Front-end-розробника на освітній платформі Prometheus+.

Хто може претендувати на навчання?

– українці, які виїхали з тимчасово окупованих територій і були зареєстровані там станом на 24.02.2022;
– українці, що отримали статус внутрішньо переміщеної особи чи право тимчасового захисту за кордоном України після 24.02.2022;
– військовослужбовці, які беруть участь в російсько-українській війні чи були учасниками АТО/ООС/російсько-української війни, а також члени їхніх сімей (батьки, дружина/чоловік, діти).

Постраждалі від війни, які не входять до вказаних категорій, також можуть подати заявку: вони будуть зараховані за наявності вільних місць.

Обов’язковою умовою участі у стипендіальній програмі є також наявність сертифіката про успішне завершення безкоштовного курсу «Основи Web UI розробки 2022», доступного на платформі Prometheus, або будь-якого іншого курсу, що надає базові навички HTML/CSS/JavaScript.

Як проходитиме навчання?

Навчання проходитиме онлайн. На слухачів чекають 20 годин відеолекцій, 50 практичних завдань, вебінар, курсова робота та постійна чат-підтримка викладача. Лекторка курсу — Світлана Сікора, досвідчена викладачка, senior front-end developer компанії N-iX, яка брала участь у розробці застосунків для компаній Honda, Toyota і Ryanair.

Скільки триватиме навчання?

Три місяці.

Коли розпочнеться навчання?

8 серпня.

Як зареєструватись у програмі?

Необхідно до 2 серпня 2022 р. включно заповнити форму.

Претенденти, які отримають стипендію, отримають відповідне повідомлення на електронну пошту до 4 серпня.

Нагадаємо, гуманітарну допомогу постраждалі від війни українці можуть отримати від фонду «Співдія».