Постраждалі від війни українці можуть отримати гуманітарну допомогу від фонду «Співдія»

Продуктові, гігієнічні набори та одяг можуть отримати постраждалі від війни українці від фонду «Співдія». Окрім цього фонд надає юридичну, психологічну підтримку та підтримку дітей.

Як отримати допомогу?

– для отримання набору з продуктами, засобами гігієни та одягом потрібно заповнити заявку, в якій потрібно вказати свої контактні дані. Зробити це можна за посиланням;
– для отримання психологічної підтримки також потрібно заповнити заявку, обравши при цьому консультування телефоном чи в одному з хабів організації, які наразі є у 19 населених пунктах. Заповнити заявку можна за посиланням;
– для отримання консультації фахівця з юридичних питань у сфері цивільного, сімейного, трудового, адміністративного права (підготовка позовів, скарг, заяв, отримання та відновлення документів, оформлення соцвиплат тощо), потрібно заповнити заявку за посиланням.

Організація також надає психоемоційну підтримку дітям від 5 до 12 років через програму неформальної освіти: творчі, ігрові заняття, пізнавальну діяльність. Заняття, які проводять двічі на тиждень по три години, можна відвідати у 22 населених пунктах. Записатися на них можна за посиланням.

Нагадаємо, організація «СОС Дитячі містечка» надає 10 тис грн постраждалим від війни дітям.