Укрзалізниця створила єдиний сервіс для пошуку міжнародних рейсів

Укрзалізниця створила єдиний сервіс, на якому можна знайти інформацію про міжнародні маршрути потягів. Про це повідомили в пресслужбі Укрзалізниці.

Це зробили у зв’язку зі зростанням попиту на такі рейси – більшість міжнародних поїздів останніми тижнями курсують із завантаженістю 90% і вище.

На новоствореному сайті можна знайти інформацію про всі пасажирські поїзди, які їдуть з України за кордон та зворотно, а також зручні стиковки з місцевими залізницями та аеропортами.

«Наприклад, якщо вам треба з Відня повернутися до Києва, а квитки на прямий поїзд №149 Відень — Київ скінчилися, то ви можете ~зробити хід конем~ обрати альтернативний маршрут: придбати квитки на поїзди ІС105 Відень — Перемишль і №54 Перемишль — Київ, адже стиковка між ними — ідеальні півтори години у Перемишлі! Посилання на польські та австрійські квитки теж є на порталі», – зазначають в пресслужбі Укрзалізниці.

Дістатися України з будь-якої точки світу можна зі зручними пересадками на поїзди Укрзалізниці через п’ять найближчих аеропортів:

1. Варшава
2. Будапешт
3. Відень
4. Краків (зручно поїздом до Перемишля)
5. Жешув (60 хв. автотрансфер до Перемишля)

Нагадаємо, з липня проїзд у всіх польських потягах для українців платний.