Для людей з вадами зору видали посібник з першої допомоги шрифтом Брайля

Товариство Червоного Хреста України презентувало книгу з першої допомоги шрифтом Брайля. Її розробниками є інструктори та тренери організації.

«Товариство Червоного Хреста України найбільший провайдер з надання тренінгів з першої допомоги в Україні. Сьогодні під час війни наші інструктори дають знання, які рятують життя. Книга з першої допомоги шрифтом Брайля, яку ми сьогодні презентуємо, є унікальним виданням, адже вона дає можливість розширити доступ до знань людям з вадами зору», – зазначив генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Максим Доценко.

За словами керівниці відділу першої допомоги Товариства Червоного Хреста України Надії Ямненко Товариство Червоного Хреста України має три сертифіковані програми та потужний викладацький склад.

«Наші тренери й інструктори працюють у найвіддаленіших населених пунктах та містах, що знаходяться під постійними обстрілами. Одним з наших пріоритетів є адаптація тренінгів для людей з інвалідністю, людей з вадами зору та слуху, щоб кожен вмів надавати першу допомогу», — наголосила представниця організації.

Посібник безумовно стане в нагоді тим, хто читає по Брайлю.

Нагадаємо, в ЄС запровадять єдиний документ для вільного пересування і соціального захисту осіб з інвалідністю

фото: redcross.org.ua