У західних регіонах готові прихистити 10 тисяч переселенців з Харківщини

На Харківщині триває евакуація з деокупованих населених пунктів. Найбільше людей виїжджає з Вовчанська, Ізюма, Куп’янська та Шевченкового.

За словами начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, наразі зі звільнених територій уже виїхало понад 11 тисяч людей.

Частину евакуйованих направляють у Харків – у тамтешніх закладах освіти зимуватимуть наразі понад 1000 людей. До кінця опалювального сезону житло буде безоплатним.

Ще 10 тисяч переселенців з Харківської області готові прийняти в західних регіонах України, зокрема на Житомирщині.

Евакуацією мешканців Харківської області займається Єдиний координаційний гуманітарний центр, який об’єднує в єдину базу всі дані, отримані від волонтерів, «Червоного Хреста», місцевої та обласної влади.

Охочим залишити небезпечні території потрібно зателефонувати до Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України за номером: (057) 720 05 26 або до Всеукраїнської організації за номером: 0 800 332 656.

Нагадаємо, основними причинами евакуації мешканців деокупованих населених пунктів Харківщини є постійні обстріли та значні руйнування помешкань, які не встигнуть відновити до холодів.

Фото: kharkivoda.gov.ua