Мешканців Ізюма закликають евакуюватися до опалювального сезону

Мешканців деокупованого Ізюма, що на Харківщині, закликали евакуюватися до початку опалювального сезону. Про це повідомили в Ізюмській міській раді.

За словами депутата Ізюмської міськради Максима Стрельника, значна частина будинків у місті зазнали значних руйнувань, тож їхні мешканці фактично залишились без даху над головою напередодні зими.

«Більшість будинків зруйновані настільки, що їх, на жаль, неможливо підготувати до опалювального сезону», – наголосив Стрельник.

Тож у зв’язку зі значними руйнуваннями житлових будинків та настанням холодної пори року, незабаром проводитиметься безкоштовна евакуація на зимовий період для всіх охочих. Людей евакуйовуватимуть до Харківської, Полтавської та інших областей України.

Усі охочі евакуюватись ізюмчани мають написати письмову заяву на ім’я міського голови Ізюма Валерія Марченка. Зробити це можна з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 15.00 за адресою: вул. Васильківська, 4. Із собою потрібно мати паспорт громадянина України.

«Це тимчасовий захід. Тому закликаємо ізюмчан скористатися цією можливістю до моменту відновлення критичної інфраструктури міста», – закликав Стрельник.

Фото В’ячеслава Мадієвського