Оновлений центр послуг для ветеранів запрацює в Бучі

Міністерство у справах ветеранів України продовжує реалізовувати партнерські проєкти з місцевими органами влади щодо надання якісних адміністративних послуг ветеранам війни, членам їхніх сімей та родинам полеглих воїнів за принципом «єдиного вікна».

В межах реалізації пілотного проєкту Мінветеранів «Адмінсервіс «Ветеран» фахівці міністерства провели робочу зустріч із представниками Бучанської міської ради, що на Київщині. Обговорили питання щодо подальшої співпраці у створенні сучасної і доступної мережі соціальної підтримки ветеранів та їхніх сімей, підвищення ефективності адміністрування ветеранських потреб, спрощення доступу до належних послуг, які надаються на державному та місцевому рівнях.

На базі місцевого ЦНАПу заплановано відкрити «єдине вікно» для надання якісних адмінпослуг ветеранам та їхнім родинам. До його роботи будуть залучені працівники, які пройшли навчання та обізнані у гарантіях, правах і можливостях для ветеранів. Звернувшись до «єдиного вікна», особи можуть одночасно подати заяви та необхідні документи до всіх надавачів послуг щодо отримання виплат та соціальних гарантій, вирішення проблемних питань, розгляду звернень, забезпечення координації і комунікації з усіма виконавчими органами та службами Бучанської міськради.

В міністерстві нагадали, що «Адмінсервіс «Ветеран» вже успішно працює в Житомирі, а у Кривому Розі нещодавно запрацював адмінсервіс «Я – Ветеран». Завдяки цьому захисникам та їхнім родинам в одному місті доступна одразу 561 послуга.

Нагадаємо, Перелік адміністративних послуг у ЦНАПах для ветеранів розширили.

Фото: Мінветеранів