Отримання субсидій спростили, а тарифи знову хочуть підняти – основні новини соціалки за тиждень

Минулий тиждень був багатий на новини у соціальній тематиці. Розповідаємо про найбільш актуальні події, які стались в соціалці з 12 по 18 червня.

ТОП-3 теми за кількістю реакцій та поширень:

Механізм звернення за субсидією спростили

В Україні затвердили механізм швидкого надання субсидій на житлово-комунальні послуги. Таке рішення ухвалив Кабмін. Завдяки йому процедуру звернення за житловою субсидією спростили, а рішення щодо її надання пришвидшать. Окрім цього частині населення не враховуватимуть певні доходи та майно.

Як замінити пенсійне посвідчення в разі його втрати

За певних обставин пенсійне посвідчення підлягає заміні. У яких випадках це відбувається та як замінити посвідчення — читайте в нашому матеріалі.

На чотирьох залізничних рейсах запустили жіночі купе

Відтепер на чотирьох залізничних рейсах далекого сполучення можна придбати квитки в жіночі купе. Як повідомили в Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України, наразі продаж квитків здійснюватимуть в експериментальному режимі виключно в мобільному застосунку Укрзалізниці.

Інші новини, які цікавили українців:

«Сказали, що я приїхала не в те місто», історія переселенки із Соледара

Соціальна інформаційна платформа поспілкувалася з уродженкою Соледара Оксаною Вінніковою, яка у 2022 році була змушена залишити рідне місто. Історія Оксани, на жаль, — типовий приклад становища переселенців, коли люди втратили все, а державної допомоги ледве вистачає.

Тарифи на воду хочуть підвищити на третину

Підвищити тарифи на воду на 33 % хочуть з 1 липня. Як повідомив президент асоціації «Укрводоканалекологія» Дмитро Новицький під час пресконференції в Укрінформі, саме на такому підвищенні наполягають водоканали.

У військових частинах запрацює патронатна служба

Уже з липня у військових частинах впровадять патронатну службу. Як повідомили в Міністерстві соціальної політики, працівники таких служб допомагатимуть вирішувати різноманітні питання та проблеми військових, комунікуватимуть з родинами та надаватимуть психосоціальну підтримку під час проходження військової служби.

Дізнатися про призначення чи відмову в субсидії можна онлайн

Отримати інформацію щодо ухвалених рішень про призначення житлової субсидії чи відмови в ній можна онлайн. Як зазначають у Пенсійному фонді, для цього потрібно скористатися вебпорталом електронних послуг ПФУ.