У Кривому Розі запрацював адмінсервіс «Я – Ветеран»

У Кривому Розі розпочав роботу офіс адмінсервісу «Я – Ветеран», де надаватимуть послуги за принципом «єдиного вікна» для ветеранів війни та членів їхніх сімей через систему ЦНАПів по всій Україні. Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.

Відтепер у місті для ветеранів війни, членів їхніх сімей та родин полеглих захисників буде надаватися широкий спектр послуг – соціальних, адміністративних, житлових, земельних, медичних, освітніх, допомога у започаткуванні власної справи тощо – загалом 561 послуга в одному місці.

«Ідея комплексного сервісу «Я – Ветеран» народилася у Дніпропетровській ОВА. Вона в тому, щоб спростити життя нашим героям та їхнім рідним. У «єдиному вікні» об’єднали послуги, якими вони можуть скористатися. Аби не було потреби бігати по різних установах та стояти в купі черг. Сервіс вже доступний у Кривому Розі та інших ЦНАПах нашої області. Приємно, що ініціативу підтримало Мінветеранів. Готові поділитися своїм досвідом з іншими регіонами», – прокоментував начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Криворізький офіс «Я – Ветеран» працюватиме у Центрі адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії») виконкому Криворізької міськради в будні з 08:00 до 15:30.

Нагадаємо, відкрито донабір на отримання грошової допомоги для ветеранів з інвалідністю.

Фото: mva.gov.ua