У військових частинах запрацює патронатна служба

Уже з липня у військових частинах впровадять патронатну службу. Як повідомили в Міністерстві соціальної політики, працівники таких служб допомагатимуть вирішувати різноманітні питання та проблеми військових, комунікуватимуть з родинами та надаватимуть психосоціальну підтримку під час проходження військової служби.

Окрім цього, задля покращення соціальної підтримки військових і ветеранів до мультидисциплінарних команд у 17 медзакладах України залучатимуть соціальних працівників.

Для ветеранів також буде організована програма соціального відновлення — відпочинок у супроводі психологів і соціальних працівників. Вона покликана допомогти стабілізувати психоемоційний стан, відновити соціальні зв’язки та сформувати довірливі стосунки в сім’ї.

Ще одним нововведенням для покращення соціальної підтримки військовозобов’язаних, військових та ветеранів буде новий підхід до фінансування соціальних послуг — фінансуватимуть не окремі установи, а платитимуть по факту надання послуги в тому числі недержавним надавачам таких послуг. Незабаром громадські організації зможуть подавати заявки на надання соціальних послуг ветеранам та їхнім родинам.

Нагадаємо, восени у ветеранів з’являться ментори.

Фото: sud.ua