Про створення гуманітарних хабів переселенців повідомлятимуть «смсками»

В Україні працюють над відкриттям більшої кількості гуманітарних центрів, де внутрішньо переміщені особи зможуть отримати необхідну допомогу. На цьому наголосив керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай під час прямого ефіру.

«Ми відкриваємо хаби у різних областях. Вони відкриваються не так легко, як хотілося б, на жаль. Але все ж вони будуть відкриті всюди, вони один за одним відкриваються – усе більше і більше. Ми домовляємося з нашими міжнародними партнерами про гуманітарні вантажі», – зазначив він.

За словами Гайдая, уже незабаром зміниться оповіщення внутрішньо переміщених осіб щодо таких хабів – про їх відкриття повідомлятимуть за допомогою смс-повідомлень.

«Найближчим часом мобільні оператори будуть надсилати людям, які вимушено виїхали в евакуацію і проживають в різних областях, смс просто те, що у вашій області і місті відкрився хаб, і «телефонуйте по такому контактному номеру телефону». Такі оповіщення підуть на користь усім 100%.Тому що це буде додаткова комунікація з нашими людьми, які виїхали і в одній з областей знаходяться», – наголосив керівник Луганської ОВЦА.

Наразі такі оповіщення вже готовий надсилати мобільний оператор «Водафон».

Нагадаємо, вчора розпочав роботу гуманітарний хаб для мешканців Луганщини в Кропивницькому.