Переселенців вакцинуватимуть мобільні бригади

Міністерство охорони здоров’я України спільно з обласними військовими адміністраціями та Мінреінтеграції має розробити дієвий механізм отримання ліків і медичної допомоги для вимушених переселенців. Про це йшлося на нараді, присвяченій даному питанню, повідомляє Мінреінтергації.

«Десятки тисяч ВПО, які зараз переміщаються з небезпечних регіонів, часто потребують допомоги медперсоналу та ліків, але не знають, де та як їх отримати. У місцях їх компактного проживання та хабах така інформація часто відсутня», – йдеться у повідомленні.

Тож у місцях проживання переселенців та хабах будуть розміщувати спеціальну інфографіку з покроковим алгоритмом, куди звертатися за ліками та медичною допомогою. Крім того, відомства мають вирішити питання з вакцинацією мігрантів.

«Для своєчасної вакцинації внутрішньо переміщених осіб МОЗ спільно з ОВА доручено організувати роботу мобільних медичних бригад, які забезпечуватимуть ВПО у місцях їх компактного проживання всім спектром необхідних вакцин», – зазначили у Мінреінтеграції.

Нагадаємо, лікарські засоби, які містять психотропні чи наркотичні речовини продаватимуть за електронними рецептами