Мешканцям ще 71 населеного пункту виплачуватимуть допомогу на проживання

Мешканці ще 71 населеного пункту отримали право на допомогу на проживання. Саме стільки населених пунктів додали до оновленого переліку громад, розташованих в районі проведення воєнних дій, які перебувають у тимчасовій окупації чи блокуванні. Відповідний наказ видало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Відповідно до документу, список поповнився Вільнянською міською та Петро-Михайлівською сільською територіальними громадами Запорізького району Запорізької області, Високопільською селищною, а також Кочубеївською та Новоолександрівською сільськими територіальними громадами Бериславського району Херсонської області. До складу вказаних тергромад усього входить 71 населений пункт. Мешканці цих пунктів відтепер можуть отримувати виплати на проживання в розмірі 2000 грн на дорослу людину та 3000 грн на дитину чи особу з інвалідністю.

Загалом на відповідну допомогу наразі мають право мешканці 331 територіальної громади дев’яти областей. З повним списком можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, частина внутрішніх переселенців мають право на нову грошову допомогу від благодійної організації.

Фото: GETTY IMAGES