Мешканцям Херсонщини повідомили, куди звертатися для евакуації

Евакуація з небезпечних регіонів продовжується. Однією з областей, мешканців яких радять не ризикувати і якомога швидше виїжджати, є Херсонщина. Про таку необхідність вкотре нагадала віцепрем’єр-міністерка України Ірина Верещук.

За її словами, мешканці Херсонщини можуть самостійно виїжджати з небезпечних територій, а якщо не мають такої змоги – їм варто звертатися до представників ОДА.

«Держава прагне вчасно вам допомогти, убезпечити від холодів і ворога. Попереду складна зима. Особливо закликаю жінок з дітьми. Якщо не можете виїхати самостійно, звертайтесь до представників ОДА. Вас не залишать сам на сам з небезпекою», – наголосила Верещук.

Як зазначила віцепрем’єр-міністерка, тільки за останній тиждень з тимчасово окупованих територій Херсонської області в безпечніші регіони виїхало близько шість тисяч українців – переважно це сім’ї з дітьми. Чи не єдиним шляхом виїзду, окрім анексованого Криму, є Запорізький напрямок, а саме виїзд через місто Василівка Запорізької області на Запоріжжя.

Телефон «гарячої лінії» Херсонської ОВА: 0 800 330 951. Окрім того, з приводу евакуації можна звертатися на «гарячу лінію» з кризових питань Міністерства з питань реінтеграції за коротким номером 15-48.

Через нестабільність мобільного зв’язку для мешканців Херсонщини розробили також спеціальну гугл-форму, за допомогою якої можна звернутися з приводу евакуації.

Нагадаємо, у Запоріжжі мешканці Херсонщини можуть отримати допомогу в новоствореному хабі «Я-Херсон».

Ілюстративне фото: Мінреінтеграції