Соцпрацівникам хочуть збільшити заробітну плату

У Мінсоцполітики планують підняти престижність робот соціальних працівників, зокрема і через збільшення грошового забезпечення. Про це заявила очільниця Міністерства Оксана Жолнович під час телемарафону.

«Робота соціального працівника – дуже складна, емоційно виснажлива і, на жаль, на сьогодні, не престижна. Ми хочемо підняти престижність робот таких працівників: збільшити їм заробітну плату, поінформувати суспільство про важливість такої роботи, розширити коло тих установ і навчальних закладів, які готують соціальних працівників, провести інформаційну кампанію для молоді, яка шукає своє робоче місце», – розповіла про свої плани новопризначена міністерка.

Окрім цього, посадовиця розповіла, що один соціальний працівник має обслуговувати 10-30 тисяч людей, залежно від компактності проживання населення в конкретному пункті. А також соцпрацівники мають дуже тісно взаємодіяти із сімейними лікарями, керівниками ОСББ, керівниками шкіл та вчителями.

«Тобто всіма людьми, які можуть донести йому, що десь у якісь сім’ї, десь якісь люди потребують допомоги, щоб вчасно їх виявити», – наголосила Жолнович.

Нагадаємо, що у Мінсоцполітики також планують зменшити кількість соціальних допомог, об’єднавши деякі з них.