Маріупольці в Києві можуть безкоштовно отримати 19 кг продуктів

Продуктову підтримку від міжнародної організації HEKS EPER Ukraine можуть отримати маріупольці, які евакуювалися до Києва. Зробити це можна в центрі «Я-Маріуполь».

Як повідомили в пресслужбі центру, наразі йдеться про продуктовий набір загальною вагою 19 кг. Такий набір можна отримувати раз на місяць.

Для отримання такої допомоги потрібно звернутися в центр за адресою: вул. Антоновича, 39. Центр працює з понеділка по суботу з 8.00 по 18.00.

Перед отриманням набору потрібно заповнити анкету. Обов’язковою умовою отримання також є наявність оригіналу паспорта – якщо це паперовий документ, отримати продукти за ним може як сама людина, так і її рідні. Якщо ж це документ у «Дії», пред’явити його має власник особисто.

Окрім продуктових наборів в центрі можна отримати юридичну та психологічну допомогу, консультацію терапевта, з яким за бажанням також можна укласти декларацію (працює з понеділка по суботу з 10.00 до 16.00), а також консультацію фахівця Фонду соціального страхування щодо виплат лікарняних (працює з понеділка по середу з 12.00 до 16.00).

З додатковими питаннями можна звертатися до єдиного контакт-центру Маріупольської міськради за номером: 067-345-15-55.

Нагадаємо, мешканці Миколаєва можуть отримати безкоштовні продуктові набори та пакети для дітей.

Фото пресслужби центру «Я-Маріуполь»