Ветерани отримають додаткове фінансування

Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для функціонування Українського ветеранського фонду. Це сталося на засіданні Уряду 27 серпня. Зазначається, що зміни розроблені для більш ефективної підтримки ветеранів та членів їх сімей, а також родин загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України під час воєнного стану за рахунок коштів Фонду.

«Ухвалені зміни відкривають нові можливості для ветеранського підприємництва та ветеранських ініціатив, розвитку яких сприяє Український ветеранський фонд, що діє при Мінветеранів», – зазначила виконавча директорка Фонду Наталія Калмикова.

З її слів від тепер мікрофінансування може бути надано не лише ветеранам з числа внутрішньо переміщених осіб, а й іншим. Також з’явилася можливість фінансувати конкурсні програм.

Зазначається, що Фонд зможе використовувати бюджетні кошти для підтримки не тільки ветеранів з числа діючих військовослужбовців та членам їх сімей, які наразі захищають країну у лавах Збройних Сил, а й тим, хто служить в інших військових формуваннях, в тому числі у добровольчих територіальних громадах.

«Мінветеранів разом з Урядом, Офісом Президента, депутатами профільного парламентського комітету робить все можливе для належної соціальної підтримки українських ветеранів, родин наших Захисників та Захисниць в умовах воєнного стану, їхньої успішної інтеграції у громади та економіку. Дякую всім за підтримку та співпрацю! Переможемо!», – наголосила міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

В Міністерстві нагадали, що вони розробили проект закону про підтримку ветеранського підприємництва та ветеранських ініціатив. Він вже пройшов комітетські слухання та рекомендований до ухвалення Верховною Радою.

 

Український ветеранський фонд – платформа розвитку ветеранських можливостей, підпорядкована Міністерству ветеранів. Ветерани та члени їх родин можуть тут подати заявку на отримання допомоги, а небайдужі громадяни робити внески для підтримки ветеранських проектів.

 

Нагадаємо, що ветерани та члени їхніх родин можуть отримати до мільйона гривень на розвиток бізнесу.