Укрпошта випустить поштову марку зі зруйнованим кримським мостом

Укрпошта анонсувала випуск поштової марки «Кримський міст на біс!», яку планує випустити в першій половині листопада. Про це йдеться в повідомленні поштового оператора.

«Вслід за ЗСУ, які першими привітали путіна з 70-річчям, подарувавши йому вогняне шоу на Кримському мосту, Укрпошта оголосила про свій подарунок очільнику держави-терориста. Оскільки до театру воєнних дій в Україні прикуті погляди мільйонів експертів, дипломатів, політиків та звичайних людей з усього світу, і не всі вони розуміють сакральну значущість Кримського моста для росії та важливість його пошкодження для ходу українсько-російської війни, було вирішено для ескізу марки використати сцену з відомого фільму. Точно так само, як ширився міф про непотоплюваність пароплаву, так і росія вибудувала міф про те, що Кримський міст – символ вічного зв’язку українського Криму з росією», – зазначено на сайті Укрпошти.

Тираж марок становитиме 7 млн примірників. Номінальна вартість марки М (від слова «міст») складе 18 грн за марку або 126 грн за аркуш із 7 марок. До марки буде випущено конверт «Перший день», немаркований художній конверт та картку.

«Окрім основного сюжету, марка містить кілька цікавих деталей і натяків: недопалок в руках у героїні, як свідчення того, що останнім часом окупанти дуже потерпають від куріння в заборонених місцях, легковий автомобіль окупантів, що рушив у прірву, гублячи награбовані пральні машини та інше добро, Байрактар, що «випадково» пролітав над мостом, розбитий ворожий танк, який у складі колони переправлявся окупантами на фронт», – йдеться у повідомленні Укрпошти.

Автор випуску – український художник Юрій Шаповал.

Попередньо замовити марки можна за посиланням: https://cutt.ly/PBdEIpK

Ілюстративне фото: ukrposhta.ua

Читайте також: Відсьогодні в Україні заборонено вмикати музику в громадському транспорті