Дія.Цифрова освіта запустила новий серіал «У безпеці»

Міністерство цифрової трансформації України запустило на порталі Дія.Цифрова освіта новий серіал «У безпеці». У ньому розповідають про інструменти та правила виживання, яких слід дотримуватися, перебуваючи в зоні бойових дій, а також як цивільним громадянам зберегти свої життя під час війни. Про це йдеться у повідомленні Мінцифри.

Серіал «У безпеці» містить 13 серій тривалістю 6-15 хвилин кожна.

Що корисного українці дізнаються з цього серіалу?

  • Як облаштувати укриття та будинок від потрапляння снарядів.
  • Як убезпечити дітей, маломобільні групи людей, домашніх тварин в укритті та під час евакуації.
  • Якою має бути поведінка під час обстрілів у різних умовах.
  • Що робити в разі контакту з фосфорними снарядами, зарином, хлором, азотом. Екологічне лихо, перші кроки.
  • Як вижити в облозі: без їжі, води, електрики.
  • Які можливі варіанти способів евакуації.
  • Як дотримуватися протимінної безпеки при поверненні в деокуповані міста.

«Питання навчання населення правил безпеки, особливо у воєнний час, є одним із головних пріоритетів ДСНС. Використовуємо для цього всі можливості, зокрема, онлайн-платформи, що надають наші партнери. Наша мета — максимально убезпечити життя і здоров’я людей», – прокоментував заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Роман Примуш.

Курс створено Міністерством цифрової трансформації України у співпраці з ДСНС України за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.

«Ми живемо в часи, коли до тривожної валізки варто покласти й правильні знання, які нерідко рятують життя. Серіал щодо виживання в умовах війни просто і доступно розповідає, як врятуватися від артилерійського обстрілу, убезпечувати себе під час окупації та дотримуватись інформаційної гігієни», —  підкреслив Президент Фонду Східна Європа Віктор Лях.

Ілюстративне фото: thedigital.gov.ua

Читайте також: Отримати витяг про місце проживання можна буде в Дії