Українці за три дні надіслали майже 600 тисяч заявок на міжнарождну допомогу

Через інформаційну платформу Єдопомога протягом трьох днів надійшло понад 600 тисяч заявок на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій, повідомляють у Мінсоцполітики. Можливість подання заявки саме таким чином стала доступною 31 травня.

Допомогу можуть отримати громадяни, які мають статус внутрішньо переміщеної особи або громадяни, які проживають чи перебувають на тимчасово окупованих, деокупованих територіях. Також на допомогу можуть розраховувати українці, які знаходяться в зоні активних бойових дій. Через соціальну платформу єДопомога вони можуть направити свою заявку на отримання коштів від міжнародних організацій. Для цього потрібно вказати соціальний статус, заповнити персональні дані та вказати IBAN – міжнародний номер банківського рахунку.

Як зазначають у Мінсоцполітики, відомство проводить верифікацію даних заявника, використовуючи наявні державні інформаційні реєстри та бази даних. Виплати відбуватимуться саме за результатами проведеної верифікації та лише за умови підтримки та фінансування відповідних проектів міжнародними донорами.

Нагадаємо, ветерани та їхні сім’ї можуть отримати фінансову допомогу на власну справу

Читайте також: на пенсійні виплати з початку року спрямували на 27 млрд грн більше, ніж торік