У Львові запрацював Центр допомоги врятованим

У Львові розпочав роботу Центр допомоги врятованим. У ньому можуть отримати необхідну підтримку люди, які евакуювались із зони активних бойових дій або тимчасово окупованих територій. Про це повідомили в Офісі віце-прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

У центрі можна безкоштовно отримати консультації юристів, психологів, допомогу соціальних працівників, інформацію щодо медичних послуг, гуманітарної допомоги та соцвиплат. Окрім цього, у центрі надають довгострокову допомогу жертвам сексуального насильства з боку російських військових.

«Невипадково другий Центр допомоги врятованим відкрито саме у Львові, адже Львів став місцем, куди масово евакуювались та продовжують евакуюватись громадяни, рятуючись від жахів війни. Важливо, що кожна людина, яка отримує допомогу, працює з конкретним спеціалістом, який закріплюється за нею і супроводжує протягом усього процесу реабілітації», – наголосила віце-прем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

Перевагою центру є відсутність потреби надавати докази про те, що ви постраждали під час війни, а також можливість зберегти анонімність.

Звернутися за допомогою можна за адресою: вул. Миколи Коперника, 17 (Львівський палац мистецтв). Центр працює з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00.

Окрім цього, Центр допомоги врятованим працює й у Запоріжжі: вул. Перемоги, 70Б (виставковий центр «Козак-Палац»). Графік роботи: понеділок-субота з 9.00 до 16.00.

За словами Ольги Стефанішиної, незабаром такі центри відкриють також у Дніпрі та Києві.

Нагадаємо, в Україні запустили безкоштовні психологічні консультації для дітей та батьків.