У Львові відкрили новий Центр ментального здоров’я для постраждалих від війни (ФОТО)

Постраждалі від війни мешканці Львова, які потребують психологічної допомоги, можуть звернутися в новий Центр ментального здоров’я. Про це повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

Центр знаходиться в амбулаторно-поліклінічному центрі Першого медичного об’єднання на вулиці Мазепи, 25.

Наразі в закладі облаштовано 12 кабінетів для проведення психотерапії та зал для групової терапії. Тут працюють вісім фахівців: психіатри, психотерапевти, лікар-психолог та когнітивно-поведінковий терапевт.

Військові, їхні рідні та всі, хто потребує психологічної допомоги, можуть звернутися в центр для отримання індивідуальних консультацій, участі в груповій терапії, а також для отримання комплексної допомоги різного рівня. Спеціалісти центру лікують тривожні, невротичні та психосоматичні розлади, розлади харчової поведінки, панічні атаки тощо.

У разі отримання направлення до центру від сімейного лікаря, послуги надаватимуть абсолютно безкоштовно. Без направлення такі послуги будуть платними, проте їхня вартість буде значно нижчою, ніж у приватних закладах міста.

Записатися на консультацію або отримати потрібну інформацію щодо роботи центру можна за номерами телефонів: +38 032 258 11 81 або +38 067 689 76 55. Графік роботи: пн з 17.00 по 19.00, вт, ср, чт з 9.00 по 19.00, пт з 9.00 до 16.00.

Нагадаємо, українці можуть пройти онлайн-курс для надання психологічної підтримки собі та близьким під час війни.

Фото Романа Балука