У Києві навчатимуть мінній безпеці, надавати медичну допомогу та психосоціальну підтримку

Завтра, 30 квітня, у ботсаду ім. Гришка навчатимуть мінній безпеці, основам надання першої медичної допомоги, поводженню з домашніми тваринами та психосоціальній підтримці.

Інформаційно просвітницьку акцію «Ти не один! Ми поруч!» організовує Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України.

Акція покликана допомогти киянам і гостям столиці в кризових умовах війни, яка змінила наше повсякденне життя. Коли прості речі, до яких звикли люди, стали (або можуть стати) не доступними, виникли ризики втратити здоров’я та життя від мінно-вибухових травм і поранень, а через затяжну стресову ситуацію почастішали  випадки суттєвих порушень психічного здоров’я населення, – йдеться у повідомленні КМДА.

З 10:30 до 14:00 на центральній алеї парку працюватимуть локації, де фахівці розкажуть про:

  • першу допомогу – як допомогти при пораненні чи кровотечі, про серцево-легеневу реанімацію, допомогу в транспортуванні потерпілого;
  • мінну безпеку – як поводитися при знаходженні вибухових пристроїв та який вигляд вони мають;
  • першу допомогу дітям – працюватиме спеціальна локація «Дитяча академія першої допомоги»;
  • безпечне поводження з домашніми тваринами;
  • психосоціальну підтримку.

Юних гостей розважатимуть аніматори, працюватимуть зони різноманітних творчих майстер-класів і аквагриму. Також заплановане бульбашкове шоу.

Кожен охочий зможе взяти участь у безпрограшній лотереї, задонатити на лікування поранених, отримати корисну інформацію інформацію про першу допомогу та відпрацювати навички на манекенах, дізнатися про цікавинки від справжніх кінологів.

фото: з фотоархівів ботсаду