У Кривому Розі 50 тисяч сімей з пенсіонерами отримають безкоштовні продуктові набори

Майже 50 тисяч родин з Кривого Рогу можуть отримати безкоштовні продуктові набори від міста. Про це повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

Хто може отримати набір?

Продуктові набори надаватимуть сім’ям, у складі яких є пенсіонери з пенсією від 2600 до 6500 грн включно.

Де та коли можна отримати допомогу?

Видаватимуть продукти в 27 стаціонарних пунктах у різних районах міста з понеділка по суботу з 8.00 до 17.00. Термін видачі не обмежений часом. Якщо людина через стан здоров’я не зможе забрати набір самостійно, його доставлять до неї додому чи до лікарні.

Як отримати набір?

З питань отримання продуктового набору можна звернутися безпосередньо до пунктів видачі продуктових наборів або до контакт-центру Кривого Рогу за номерами: 1520 або 056-499-15-20.

Для одержання набору при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу, якій передбачена видача допомоги. Продуктовий набір також може отримати довірена особа за наявності оригіналів документів, що посвідчують довірену особу та отримувача.

Як зазначив Вілкул, це вже четверта хвиля надання такої допомоги мешканцям Кривого Рогу. За перші три хвилі понад 105 тисяч родин з 37 найвразливіших категорій населення отримали продукти.

Нагадаємо, маріупольці в Києві можуть безкоштовно отримати 19 кг продуктів.