Статус заявки на виплати від міжнародних організацій можна перевірити онлайн

На платформі єДопомога з’явилась можливість перевірити статус заявки на виплату від міжнародних організацій. Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики.

Як перевірити статус заявки?

1. Перейти за посиланням та натиснути кнопку «Перевірка статусу заявки».
2️. Вказати реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) (раніше індивідуальний податковий номер (ІПН) та номер телефону.
3️. Натиснути кнопку «Перевірити статус», після чого дізнаєтесь статус заявки.

Яким може бути статус?

1. «Заявка не знайдена» – заявка не надсилалась через платформу єДопомога.
2. «Ваша заявка в процесі верифікації» – заявка передана до Єдиної інформаційної системи соціальної сфери Мінсоцполітики та наразі відбувається перевірка правильності поданих даних, ідентифікація особи та належність до вказаних соціальних статусів.
3. «Ваша заявка успішно верифікована» – вказані в заявці персональні дані та соціальні статуси підтверджено.
4. «Ваша заявка не пройшла верифікацію» – вказані в заявці статуси не відповідають наявній інформації Мінсоцполітики. Вам необхідно звернутися до органів соціального захисту для актуалізації статусу. Після актуалізації у вас буде можливість подати виправлену заявку знову.
5. «Ваша заявка містить помилки» – в заявці допущені помилки, тож потрібно її додатково перевірити. Після цього у вас буде можливість подати виправлену заявку знову.
6. «Заявка знаходиться в очікуванні на виплату від міжнародних організацій» – цей статус ще раз підтверджує, що заявка успішно пройшла верифікацію та буде передана міжнародним організаціям.

Далі статус заявки може змінюватися після їх отримання міжнародними організаціями.

Як подати заявку на отримання такої допомоги – читайте за посиланням.

Нагадаємо, за перші три дні українці надіслали майже 600 тисяч заявок на міжнарождну допомогу.