Жителям окупованої Херсонщини порадили, як уникнути мобілізації в російське військо

Чоловіки призовного віку на окупованих територіях Херсонської області ризикують бути примусово мобілізованими в російське військо. Як уникнути примусової мобілізації у так звані «добровольчі батальйони», формування яких оголосила окупаційна влада Херсонщини, пояснив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

За його словами, найкращий спосіб уникнення мобілізації – виїхати на підконтрольну Україні територію або змінити місце проживання та уникати ворожих патрулів та блокпостів.

«Найкращим способом цього уникнути – виїхати на підконтрольну територію. Якщо це неможливо – змінити місце проживання, відоме окупаційній владі, і намагатися уникати перетину блокпостів та патрулів. Останній спосіб може як мінімум відстрочити вашу примусову мобілізацію», – порадив Соболевський.

На його думку, у групі ризику знаходяться чоловіки призовного віку, які отримали паспорт росії чи надали окупаційній владі свої персональні дані.

«У першу чергу в групі ризику знаходяться чоловіки призовного віку, які отримали паспорт росії або дали свої персональні дані оркам, включаючи і колаборантів середньої ланки», – зазначив посадовець.

Нагадаємо, .