Місця на оформлення українських паспортів у Польщі почали продавати

Шахраї почали продавати місця в електронну чергу на оформлення українських паспортів у Варшаві. Про це попереджають у пресслужбі ДП «Документ».

У підприємстві нагадують, що запис у чергу на оформлення ID-картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон чи обох документів одночасно є абсолютно безкоштовним та закликають не користуватися сумнівними сервісами з бронювання. Як зазначається, найчастіше такі послуги пропонують у фейсбуку, вайбері та телеграмі.

Записатись в електронну чергу на отримання вищезазначених документів можна лише на сайті ДП «Документ» за посиланням.

Після підтвердження акаунту користувач сервісу має отримати талон SMS-повідомленням на вказаний номер телефону чи відповідне повідомленням у вайбері чи телеграмі. Саме його потрібно буде показати перед отриманням безпосередньої послуги. За фейковими талонами, отриманими не на офіційній платформі, оформлювати документи не будуть.

Нагадаємо, що після реєстрації та отримання талона, оформити документи можна за адресою: Warszawa, al. Jerozolimskie 179, ТЦ Blue City. Зробити це можна з понеділка по суботу з 10.00 по 19.00. Деталі – за посиланням.

Фото: ДП «Документ»