Кількість місць в поїздах до Польщі збільшать

Кількість місць на залізничних рейсах прямого сполучення між Києвом та Варшавою збільшать уже незабаром. Як повідомили в Укрзалізниці, сьогодні до столиці Польщі успішно прибув тестовий поїзд з 14 вагонів стандартного для України габариту.

Після погодження польською стороною потяг курсуватиме регулярно.

Як зазначають в Укрзалізниці, наразі це найдефіцитніший напрямок: кількість запитів від пасажирів удесятеро перевищує пропозицію місць. Це пов’язано, зокрема, з курсуванням цим маршрутом виключно спеціальних вагонів «вужчого» габариту RIC з тримісними купе. Заміна їх на стандартні для України вагони габариту 1-ВМ з чотиримісними купе дозволить вдвічі — втричі збільшити пропозицію місць.

Окрім цього, польська залізнична компанія Stowarzyszenie Kolejowych Przewozów Lokalnych (SKPL) отримала дозвіл на запуск приватних поїздів з Варшави до Рави-Руської, що у Львівській області, з пересадкою до Львова. Про це повідомляє польське видання Rynek Kolejowy. Дозвіл дозволить подати заявку на виділення маршрутів поїздів і згодом запустити рейси. Як зазначає видання, це відбудеться не раніше вересня. Раніше потяг планували запустити з 1 червня.

Фото: Укрзалізниця