Українські захисники хочуть отримати 21 млн грн на розвиток бізнесу

У першій хвилі програми «Власна справа», за якою захисники, захисниці України та їхні подружжя можуть отримати гранти на розвиток бізнесу, взяли участь 54 людини. Як розповіла заступниця міністерки економіки Тетяна Бережна, саме стільки заявок подали через «Дію» в рамках проєкту «єРобота».

Заявлена сума грантів становить 21 млн грн, загальна ж вартість проєктів — 32 млн грн.

«Максимальну суму гранту в 1 млн грн запросили 5 заявників, 15 заяв надійшло від другого з подружжя ветерана на грант до 500 тис. грн. Зазначу, що 80 % заявників попросили гранти за програмами, що передбачають співфінансування, тобто вони готові розділити відповідальність з державою за розвиток свого бізнесу і планують вкласти у свій проект 30 % власних коштів», — зазначила очільниця Мінекономіки.


Інфографіка: Мінекономіки

15 днів триватимуть перевірки заявників — їхньої ділової репутації, документів, а також оцінюватимуть їхні бізнес-плани. Після цього заявники мають пройти співбесіду з фахівцями центру зайнятості, за результатами яких і ухвалюватимуть остаточні рішення.

Сьогодні стартувала друга хвиля подання відповідних заявок. Зробити це можна за посиланням.

Читайте також: Вирощування ягід, пошиття одягу, виробництво обігрівачів: які бізнеси відкривають захисники та захисниці.