У Гданську запрацював віртуальний адміністратор ЦНАПу для українців

Українці, які тимчасово проживають у польському Гданську, можуть отримати послуги ЦНАПу через віртуального адміністратора. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Дистанційно, через онлайн-дзвінок тепер можна з Гданська відновити втрачені документи, вирішити майнові питання на території України або замовити різноманітні довідки.

«Замовити послугу можна з понеділка до п’ятниці з 08:00 до 16:00, зателефонувавши за номером: 500 218 337. Після реєстрації запиту працівник інфолінії домовиться про консультацію з посадовою особою ЦНАПу та призначить заявнику час і дату консультації», – йдеться у повідомленні.

У зазначений час заявник має прибути за адресою: ul. Karmelicka 1, Gdańsk 80-851 для безпосередньої онлайн-консультації з посадовою особою ЦНАПу. Такий контакт відбуватиметься двічі на тиждень: у середу з 14:00 до 18:00 та четвер з 10:00 до 14:00.

Послуга стала доступною після підписання меморандуму між Fundacja Gdanska та департаментом адміністративних послуг Львівської міської ради в межах реалізації проєкту «Віртуальний адміністратор ЦНАП» для українців.

Нагадаємо, у Польщі українці можуть отримати безкоштовну юридичну допомогу.

Фото: city-adm.lviv.ua