Серед ветеранів проводять опитування щодо соціальної реінтеграції

Міжнародна організація з міграції (MOM) проводить загальнонаціональне опитування ветеранів, членів їхніх родин, членів родин загиблих ветеранів і ветеранських громадських організацій. Як повідомляють у Мінреінтеграції,  організація збирає інформацію щодо різних аспектів соціальної реінтеграції ветеранів.

Опитування проводиться у 24 областях України та місті Києві й триватиме до 18 серпня. Формат опитування передбачає анкетування, особисті зустрічі з респондентами й телефонні дзвінки.

«Результати дослідження на регіональному та національному рівнях будуть обговорені між представниками громад, профільними міністерствами, ветеранськими центрами та надавачами послуг ветеранській спільноті. Відповідні напрацювання сприятимуть усуненню перепон на шляху соціальної реінтеграції ветеранів і членів родин загиблих», — йдеться у повідомленні.

Охочі взяти участь в опитуванні можуть зателефонувати за номером: (095) 761-35-56. Також долучитися до нього можна через WhatsApp. Для організацій ветеранів діє номер: (095) 672-27-25.

У разі виникнення питань надсилайте листи на адресу електронної пошти: [email protected].

Опитування проводиться дослідницькою агенцією SREO CONSULTANCY Limited у межах проєкту «Шлях стійкості» відповідно до принципів захисту даних Міжнародної організації з міграції за фінансування Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.

Нагадаємо, ветерани та їхні сім’ї отримають 21 млн грн на кафе, службу таксі та парк атракціонів