На змаганнях у США українські воїни вибороли 85 медалей

В американському місті Орландо добігають кінця «Ігри воїнів» (Warrior Games), в яких приймають участь українські ветерани. Про успіхи спортсменів звітує Міністерство ветеранів.

Змагання були започатковані у 2010 році як спосіб відновлення та реабілітації поранених військовослужбовців. Вони організовані Командуванням підготовки та доктрини Сухопутних військ США. Цього разу участь у змаганнях беруть близько 300 спортсменів, які представляють Сполучені Штати та країни-союзниці.

Цереомнія відкриття відбулася 19 серпня. Українці беруть участь у Warrior Games вперше. Повідомляється, що від України на змагання поїхали 32 спортсмени: Захисники і Захисниці, серед яких ветерани з інвалідністю, діючі військовослужбовці, які отримали поранення, медики-добровольці. Напередодні змагань вони пройшли інтенсивні тренування у Великій Британії. Туди на початку липня їх доправив літак Королівських Військово-повітряних сил Великої Британії.

За 8 днів змагань українці вибороли 85 медалей. Брали нагороди ледь не у всіх змаганнях: кульова стрільба (4 медалі) та стрільба із лука (8 медалей), плавання (20 медалей), легка атлетика (26 медалей), перегони на хендбайках та велосипедах (9 медалей), веслування на тренажерах (12 медалей), пауерліфтинг (6 медалей).

Відзначимо, що нашим воїнам на змаганнях допомагають дуже досвідчені українські тренери – майстри спорту міжнародного класу та переможці чисельних змагань.  

Нагадаємо, українські парастрільці стали першими на кубку світу