Подати заяву на оформлення субсидії потрібно протягом двох місяців з початку опалювального сезону

Аби отримати субсидію на оплату житлово-комунальних послуг за весь опалювальний період, документи на її оформлення потрібно подати максимум протягом двох місяців після початку опалювального сезону. Якщо заяву подати пізніше, субсидію призначать з місяця подання заяви. Про це повідомив заступник міністерки соціальної політики Віталій Музиченко під час телемарафону.

«Ті люди, які хочуть отримати субсидію з нуля, можуть у будь-який момент звернутися за її оформленням. Єдине правило – з дня старту опалювального періоду це треба зробити протягом двох місяців – і субсидія буде призначена з початку цього опалювального періоду. Якщо заява надійде пізніше, то субсидія буде призначена з місяця, в якому людина звернулася», – наголосив посадовець.

Як зазначив Музиченко, у Мінсоцполітики очікують, що кількість субсидіантів цього опалювального сезону сягне 2,7 млн домогосподарств. Частині з них субсидії будуть перепризначені автоматично – це 2,5 млн домогосподарств, які отримували допомогу на оплату ЖКП минулого опалювального сезону.

Нагадаємо, на житлові субсидії українцям на опалювальний сезон заклали майже 38 млрд грн.