На житлові субсидії українцям на опалювальний сезон заклали майже 38 млрд грн

У державному бюджеті на 2022 рік закладено 37,9 млрд грн на надання пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу в новому опалювальному сезоні. Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики України.

Загалом субсидійні виплати наразі отримують 2,2 млн домогосподарств. Більшості родин субсидію на новий опалювальний сезон перепризначать автоматично. Людям, які не отримували субсидію раніше, а тепер потребують допомоги, для її призначення необхідно звернутися до ЦНАПу, уповноваженої посадової особи виконавчого органу територіальної громади, органу соціального захисту населення або через портал «Дія».

«Наразі ми намагаємося донести людям інформацію, як отримати субсидію там, де через війну не працюють або погано працюють управління соціального захисту, пошта або банки. Виплати здійснюватимуться в різний спосіб, щоб кожен отримав свої кошти, в тому числі і на тимчасово окупованих територіях», – наголосила міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович.

Незабаром подати заявку на оформлення субсидії також можна буде в сервісних центрах Пенсійного фонду.