Частині українців переглянуть субсидії

Частині українців переглянуть та автоматично перерахують субсидії. Це пов’язано з підвищенням тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, яке відбудеться з 1 липня.

Як наголосив член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Руслан Кайдаш, для оперативного перерахунку водоканали мають сконтактувати з Пенсійним фондом.

«Прохання водоканалам у зв’язку з тим, що змінюються тарифи, скомунікувати з Пенсійним фондом України, який є координатором з надання пільг та субсидій, щоб оновити дані щодо тарифів на водопостачання та оперативніше відкорегувати розміри субсидій», — наголосив посадовець під час засідання НКРЕКП.

За його словами, завдяки субсидіям менш забезпечені українці не відчують додаткового фінансового навантаження.

«Ті споживачі, які на сьогодні отримують субсидії, для них сьогоднішнє рішення жодним чином не вплине на фінансовий стан, бо їм автоматично буде перераховано розмір субсидій. І відповідно ніякого додаткового навантаження не буде. Водночас іншим категоріям споживачів, які внаслідок цього рішення потраплять під критерії, за яких можна отримувати субсидії, я рекомендую звертатися за призначенням субсидій, щоб компенсувати вартість комунальних послуг», — зазначив Кайдаш і підкреслив, що рішення щодо підвищення тарифів, яке сьогодні пропонується, є досить збалансованим.

Нагадаємо, тарифи на воду підвищать не всім українцям.

Фото: zoda.gov.ua