В Україні планують створити 300 тисяч робочих місць

В Україні стимулюватимуть створення нових робочих місць наданням державних грантів на започаткування та розвиток бізнесу, а також наданням компенсацій підприємцям за працевлаштування переселенців. Загалом таким чином планують створити близько 300 робочих місць. Про це заявила міністерка економіки України Юлія Свириденко.

«Активізація ситуації на ринку праці та підвищення рівня зайнятості серед населення – одне з ключових завдань. Ми стимулюємо підприємців створювати робочі місця через надання державних грантів на започаткування і розвиток бізнесу. Розраховуємо, що це дозволить створити близько 300 тисяч робочих місць. Також виплачуємо роботодавцям компенсацію за працевлаштування людей, які переїхали з небезпечних регіонів, щоб вони швидше адаптувались на новому місці», – зазначила вона.

За словами посадовиці, у рамках програми компенсації за працевлаштування переселенців підприємцям вже виплатили 122 млн грн. Завдяки цьому працевлаштувалися понад 11 тисяч людей, які змушені були евакуюватись з небезпечних регіонів.

Нагадаємо, що за працевлаштування переселенців держава виплачує підприємцям по 6500 грн протягом двох місяців.