Навчальний рік розпочнеться в очному режимі, — Прем’єр-міністр

Навчання в українських школах розпочнеться з 1 вересня, а в університетах – з 15 серпня, окрім перших курсів, – такими є рекомендації уряду стосовно початку освітнього процесу.

«Навчальний рік розпочнеться 1 вересня в очному режимі. Питання складне, адже пов’язано з безпекою наших дітей. Безпекова ситуація в країні різна, і вже зараз зрозуміло, що на прифронтових територіях повернутися до очного навчання неможливо, а тому там продовжиться онлайн-формат. Так само як і на окупованих територіях», — зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Посадовець наголосив, що місцева влада має пропрацювати весь організаційний процес і очної, і змішаної форми навчання. Міністерству освіти і науки, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству розвитку громад та територій, ВЦА доручено забезпечити довезення дітей до шкіл, а також безпеку в закладах освіти.

Органи місцевого самоврядування повинні:
• організувати регулярні навчання з евакуації учнів до сховищ та уроки безпеки;
• візуалізацію шляху до безпечних місць в усіх закладах освіти;
• у сховищах повинні бути всі умови для перебування та навчання;
• у кожному освітньому закладі має бути тривожна кнопка на випадок надзвичайної ситуації.

«ДСНС має найближчим часом завершити розробку типових протоколів безпеки, а далі ВЦА мають затвердити на їх основі індивідуальні протоколи безпеки для кожного закладу освіти та ознайомити з ними учнів та батьків», — зазначив Прем’єр-міністр.

Нагадаємо, українська емігрантка розповіла про відмінності щкільної освіти в Польщі та Україні