McDonald’s повертається в Україну

Одна з найбільших у світі мереж закладів швидкого харчування McDonald’s відновлює роботу в Україні. Про це заявили в пресслужбі компанії.

З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України всі заклади мережі тимчасово призупинили роботу. Проте наразі після тривалих консультацій і обговорень з українськими посадовцями, постачальниками та фахівцями з безпеки компанія вирішила знову відкрити частину ресторанів в окремих регіонах.

«Ми вирішили запровадити поетапний план відновлення роботи деяких ресторанів у Києві та на заході України, де інші бізнеси безпечно відновили роботу. Протягом кількох наступних місяців ми з партнерами будемо займатися відновленням ланцюгів постачання продуктів у ресторани, підготовкою ресторанів до обслуговування клієнтів, поверненням команди ресторанів і співробітників у робоче середовище, а також впровадженням розширених процедур і протоколів для підтримки безпеки наших людей і клієнтів», – розповіли в компанії.

Очільник Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба зазначив, що повернення великої міжнародної компанії на український ринок матиме позитивний вплив на розвиток економіки та відновлення України.

«Справа далеко не лише у бігмаках, за якими так скучили мільйони українців. Повернення великої американської компанії – це насамперед сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні, навіть попри умови війни. Це робочі місця та податки до українського бюджету, виживання нашої економіки в часи російської агресії. Це, зрештою, частина відновлення України», – наголосив він.

Читайте також: Кавуни з Азербайжану, перці з Туреччини – звідки до України їдуть овочі та фрукти.

Фото: «Волинські новини»