Понад сотню окопних свічок щодня виготовляє 93-річна пенсіонерка на фронт (ФОТО)

Мешканка Вінниці Олена Владимирець, яка 4 листопада відсвяткувала 93-річчя, попри поважний вік не сидить, склавши руки, а активно допомагає бійцям. Разом з донькою Ніною вона щодня виготовляє понад сотню окопних свічок, завдяки яким українські захисники та захисниці під час бойових завдань можуть зігрітися, розігріти щось з їжі чи просушити речі.

Пані Олена пережила дві війни та Голодомор, а зараз молиться за українських військових та допомогає, чим може.

«Як уже дочка взялася до роботи, то і я взялася допомогти їй. Солдати ними користуються, гріються, чай роблять. А я для солдатів небо прихилила б, якби могла. Я день і ніч молюся за них, щоб вони вистояли за нашу Україну рідну», – розповіла пенсіонерка «Суспільному».

Жінки кажуть, що якщо свічка якісно залита та щільно складений гофрокартон, вона може горіти до 12 годин, а вода на такій свічці закипає за 24 хвилини. Це дуже важливо у фронтових умовах.

За словами дочки пані Олени Ніни, їхнє найзаповітніше бажання – більше не виготовляти такі свічки, щоб просто в них не було потреби, бо настав мир. Каже, що тоді знесе всі свічки на площу й запалить їх на знак перемоги.

Читайте також: Багатодітна киянка виготовила понад пів тисячі окопних свічок.

Головне фото: «Суспільне», фото: з фейсбук-сторінки Ніни Владимирець